خوش آمدید
  • p align="right">


28

اردیبهشت

معرفی وب سایت زرمهر


معرفی وب سایت زرمهر
در عصر حاضر که علم فناوری اطلاعات يكي از علوم بسيار جذّاب امروزي است و به عنوان علمی نوین و برتر در میان سایر رشته ها خودنمایی می کند.
این علم به عنوان علمی فراگیر شناخته شده كه به سرعت در حال پيشرفت و توسعه مي‌باشدبنابراین باید همه اقشار و انسان ها از آن آگاهی کامل داشته باشند و برای رسیدن به رشد و کمال در آن پای نهند .
این نیاز به رشد و رسیدن به کمال باعث شد به فکر ایجاد و ثبت سامانه ای (سایت) در دنیای جهانی اینترنت بیافتیم تا کلبه ای هرچند کوچک در حد توان خود بنا نهیم تا شما با حضور و حمایتتان ، آن را به دنیایی عظیم مبدل سازید.
مدیران و نویسندگان سایت به صورت گروهی و غیر دولتی فارغ از هرنوع دسته بندي جناحی و يا وابستگي به شخص يا اشخاص خاص با قلمی متعهدانه سعی در معرفی فرهنگ و رسوم دیرینه و اصیل زرمهر به تمامی ایرانیان و همینطور همشهریان عزیزمان و انعکاس مشکلات و نواقص آن به مسئولین و ارائه راهکار مناسب جهت حل مشکلات و ایجاد فضایی مناسب جهت اطلاع رسانی دارند .
این سایت با اهدافی چون معرفی زرمهر، شناخت آداب و رسوم زرمهر، معرفي بزرگان و شخصيتهای زرمهر از زمان هاي قديم تا کنون ،اطلاع رسانی از جدید ترین رویدادها و اخبار زرمهر، وضعیت آب و هوا، آموزش اهالی جهت ارتقاء سطح دانش و فرهنگ، ایجاد محیطی امن جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات و اطلاعات مفید و همچنین معرفی و اثبات توانایی های جوانان موفق زرمهر در همه عرصه ها و رشته ها ،فعالیت خود را آغاز کرده و امید آن داریم که با گسترش علم و فناوری اطلاعات تمامی همشهری هایمان سعی در بهره گیری از این علم را داشته باشند و با همکاری هم بتوانیم مرجع کاملی از اطلاعات زرمهر و همینطور مطالب علمی، فرهنگی، مذهبی، اجتماعی، تاریخی و ... را در این سایت داشته باشیم و بتوانیم آنرا بین اهالی وجمعیت مهاجر (نسل قدیم وجدید) پراكنده درشهرهای مختلف حتی دركشورهای خارج ازایران گسترش دهیم . وبابهینه سازی آن موجب روی آوردن كاربران دیگر بنابه نیازخودازطریق جستجوبه این آدرس شویم . كه درحقیقت شناساندن زرمهر رابه صورت غیرمستقیم سبب شده ومی توان گفت مکمل هدف اصلی این سایت می باشد . امیداست درپناه حق تعالی این حرکت کوچک رضایت همشهریهای محترم ودیگرکاربران گرامی که به این آدرس سوق داده می شوند رافراهم آورد .
در ضمن آنچه تاکنون از نظر محتوا در اختيار ما بوده بر روي وب سايت قرار داده شده است که براي هر چه بهتر شدن اين مجموعه ما نيازمند پيشنهادها و انتقادهاي دوستان و همچنين اطلاعات متني ، تصاوير و صوت ها و هر نوع مطلبي که به زرمهر مربوط مي باشد هستيم .
توضیحاتی در مورد اهداف راه اندازی وب سایت زرمهر :
1-معرفی زرمهر به ايرانيان و جهانيان از جنبه های مختلف تاريخی، فرهنگی زبانی و ... :
وب سایت زرمهر با معرفی گوشه ای از تاریخ ، فرهنگ ،زبان و توانمندی های زرمهر نه تنها به ایرانیان بلکه به جهانیان در این فضای مجاز طراحی و پیاده سازی شده است.
از آنجايي كه اين نخستين كار بزرگ و گسترده در زمينه معرفي زرمهر است دست اندر كاران اين برنامه مسئوليتي بزرگ برعهده و كاري سخت درپيش دارند كه نيازمند همدلي و همراهي تمامي اقشار جامعه از بزرگان و صاحب نظران گرفته تا جوانان است.

سامانه پیامک

جهت ثبت نام در سامانه پیامک تارنما، عدد دو را به شماره50001040515689 ارسال کنید تا آخرین اخبار و اطلاعیه ها به شماره شما اس ام اس شود

مذهبي
نظرسنجی

نظرتون در مورد روستای زرمهر چیه

شنیدم روستا قشنگیه
دوست دارم از نزدیک ببینم
تا به حال چندین بار سفر داشتم
دوست ندارم بیام زرمهر
تا حالا اسمش هم نشنیدم

جست و جو
تبلیغات
امار

Web Analytics

Clicky

© 2014 toosafzar-Theme — truly 09393933200. All rights reserved.